Taps Dragons - Clicker Heroes

Aksiyon ve Macera
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 246 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Genera Games
Aksiyon dolu bir dünyanın parçası olmak istiyorsanız Taps Dragons - Clicker Heroes oyununu mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

Aksiyon dolu bir dünyanın parçası olmak istiyorsanız Taps Dragons - Clicker Heroes oyununu mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

Mobil oyunları oynamayı seviyorsanız İOS mobil cihazınıza keyif alarak oynayabileceğiniz Taps Dragons - Clicker Heroes oyununa sahip olabilirsiniz.  Oyunumuzda bir çok karakter yer alıyor. Bunlar; ejderhalar, kahramanlar, titanlar ve dahası yer alıyor. Ejderha dünyasını gerçeklerden ayıran ince bariyer bozuldu ve kötü yaratıklar dünyayı istila etti. Gizemli ninja olan Yami'ye, tüm ejderha, titan ve canavarları kendi yollarından yenen insan ırkının kahramanı olmasına yardım edin. Bu boş fantezi oyununda bir zindan avcısı olarak yükselebilir misiniz?

Kötü bir ejder klanı köylüleri pençeleri ve ateşleriyle korkutuyor, görevin dünyayı kurtarmak olacaktır. Değerli şövalyeler ve güçlü sihirbazların yardımıyla toplanıp tüm iblisleri ve ejderhaları yenebilir ve dünyadaki düzeni düzeltebilirsiniz. Hareket etmek için, güçlü becerileri serbest bırakmak için ve zafere ulaşmak için mobil cihazınızın ekranına dokunun.

Ekipmanınızı ve becerilerinizi geliştirin ve ekrana her dokunduğunuzda yaptığınız zararı artırın. Her ejderden madalyonları ve ödülleri elde eden gerçek bir hazine avcısı olmak için canavarları yok edin. Uyanık ol ve olabildiğince çok ejder yumurta yakalayın, çünkü içlerinde altın, büyülü destek ve birçok sürpriz bulabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster
Taps Dragons - Clicker Heroes indir
DİĞER SÜRÜMLER